CDR01BX271BKZPAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR01BX271BKZPAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Vitramon
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 100V 10% BX 0805
Φύλλα δεδομένων: CDR01BX271BKZPAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR01BX271BKZPAT Κατασκευαστής Vishay Vitramon
Περιγραφή CAP CER 270PF 100V 10% BX 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 213679 pcs Φύλλο δεδομένων CDR01BX271BKZPAT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC P (0.1%) Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 270pF Πάχος (Max) BX
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR01 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0805 (2012 Metric) Άλλα ονόματα CDR01BX271BKZPAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CDR01BX271BKZPAT μόλυβδος Style 0.055" (1.40mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 270pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP CER 270PF 100V 10% BX 0805