VLRK31Q2R1-GS18
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED RED CLEAR SMD
Φύλλα δεδομένων: VLRK31Q2R1-GS18.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VLRK31Q2R1-GS18 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 4051 pcs Φύλλο δεδομένων VLRK31Q2R1-GS18.pdf
Μήκος κύματος - Peak 643nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 630nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.1V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 3.20mm L x 2.80mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Z-Bend τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση 115mcd
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 2.10mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Red 630nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, Z-Bend Τρέχουσες - Test 20mA