VLMV3100-GS18
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED GREEN/RED CLEAR 3PLCC SMD
Φύλλα δεδομένων: VLMV3100-GS18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VLMV3100-GS18
Αριθμός εξαρτήματος VLMV3100-GS18 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 454641 pcs Φύλλο δεδομένων VLMV3100-GS18.pdf
Μήκος κύματος - Peak 565nm Green, 635nm Red Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 571nm Green, 620nm Red
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.2V Green, 2V Red Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3-PLCC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00mm L x 2.80mm W
Σειρά VLM.3 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, J-Lead τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση 8mcd Green, 10mcd Red
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 1.85mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Green, Red 571nm Green, 620nm Red LED Indication - Discrete 2.2V Green, 2V Red 3-SMD, J-Lead
Τρέχουσες - Test 10mA Green, 10mA Red Διαμόρφωση Common Cathode