VLMS30J1L2-GS18
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMS30J1L2-GS18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Φύλλα δεδομένων: VLMS30J1L2-GS18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VLMS30J1L2-GS18 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 784963 pcs Φύλλο δεδομένων VLMS30J1L2-GS18.pdf
Μήκος κύματος - Peak 635nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 630nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.8V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-PLCC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00mm L x 2.80mm W
Σειρά VLM.3 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση 11mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 1.85mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Red 630nm LED Indication - Discrete 1.8V 2-SMD, J-Lead
Τρέχουσες - Test 2mA Διαμόρφωση Standard