VLMS2100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMS2100-GS08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος LED RED CLEAR SMD MINILED SMD
Φύλλα δεδομένων: VLMS2100-GS08.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VLMS2100-GS08
Αριθμός εξαρτήματος VLMS2100-GS08 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 544620 pcs Φύλλο δεδομένων VLMS2100-GS08.pdf
Μήκος κύματος - Peak 640nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 628nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.1V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD MiniLED Μέγεθος / Διαστάσεις 2.20mm L x 1.40mm W
Σειρά MiniLED Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση 7.1mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 1.40mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Red 628nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead
Τρέχουσες - Test 10mA Διαμόρφωση Standard