VLMK3100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMK3100-GS08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Φύλλα δεδομένων: VLMK3100-GS08.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VLMK3100-GS08
Αριθμός εξαρτήματος VLMK3100-GS08 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 429503 pcs Φύλλο δεδομένων VLMK3100-GS08.pdf
Μήκος κύματος - Peak 643nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 630nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.9V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-PLCC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00mm L x 2.80mm W
Σειρά VLM3 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 751-1467-1
751-1467-1-ND
VLMK3100-GS08CT
VLMK3100GS08
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 50mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 1.85mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Red 630nm LED Indication - Discrete 1.9V 2-SMD, J-Lead Τρέχουσες - Test 10mA