VDMR10C0
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VDMR10C0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: VDMR10C0
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 7SEG 10MM SUPER RED C.C
Φύλλα δεδομένων: VDMR10C0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VDMR10C0
Αριθμός εξαρτήματος VDMR10C0 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή DISPLAY 7SEG 10MM SUPER RED C.C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 107349 pcs Φύλλο δεδομένων VDMR10C0.pdf
Μήκος κύματος - Peak 639nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" H x 0.386" W x 0.148" D (15.00mm x 9.80mm x 3.75mm) Σειρά VDM.10.0
Έκλυση ενέργειας (Max) 70mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Αλλα ονόματα VDMR10C0TR
Αριθμός χαρακτήρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Αξιολόγηση 0.65mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.39" (10.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.591" H x 0.386" W x 0.148" D (15.00mm x 9.80mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Test 20mA κοινή Pin Common Cathode