TLUR2401-AS12
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED RED DIFFUSED 1.8MM T/H
Φύλλα δεδομένων: TLUR2401-AS12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLUR2401-AS12
Αριθμός εξαρτήματος TLUR2401-AS12 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή LED RED DIFFUSED 1.8MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4853 pcs Φύλλο δεδομένων TLUR2401-AS12.pdf
Μήκος κύματος - Peak 640nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 630nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Οπτική γωνία 40°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1.8mm Miniplast Μέγεθος / Διαστάσεις 3.30mm L x 2.40mm W
Σειρά - Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Millicandela Αξιολόγηση -
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 1.80mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 3.60mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Red 630nm LED Indication - Discrete 2V Radial Τρέχουσες - Test 20mA