TLMB2100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLMB2100-GS08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος LED BLUE CLEAR SMD MINILED SMD
Φύλλα δεδομένων: TLMB2100-GS08.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLMB2100-GS08
Αριθμός εξαρτήματος TLMB2100-GS08 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 4418 pcs Φύλλο δεδομένων TLMB2100-GS08.pdf
Μήκος κύματος - Peak 428nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 465nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.9V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD MiniLED Μέγεθος / Διαστάσεις 2.20mm L x 1.40mm W
Σειρά MiniLED Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 751-1157-6
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 7mcd Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 1.40mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Blue 465nm LED Indication - Discrete 3.9V 2-SMD, J-Lead
Τρέχουσες - Test 10mA Διαμόρφωση Standard