TLHY6200-CS12
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED YELLOW CLEAR T-1 3/4 T/H
Φύλλα δεδομένων: TLHY6200-CS12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLHY6200-CS12
Αριθμός εξαρτήματος TLHY6200-CS12 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 5247 pcs Φύλλο δεδομένων TLHY6200-CS12.pdf
Μήκος κύματος - Peak 585nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα -
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.4V Οπτική γωνία 28°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή T-1 3/4 (5mm) Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά TLH.620 Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Millicandela Αξιολόγηση 50mcd
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Yellow LED Indication - Discrete 2.4V Radial Τρέχουσες - Test 20mA
Διαμόρφωση Standard Χρώμα Yellow
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TLHY6200
TLHY6200
Περιγραφή: LED YELLOW CLEAR 5MM T/H