TCMT4600T0
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 3.75KV 4CH TRANS 16SOP
Φύλλα δεδομένων: TCMT4600T0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TCMT4600T0
Αριθμός εξαρτήματος TCMT4600T0 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 66665 pcs Φύλλο δεδομένων TCMT4600T0.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 70V Τάσης - Απομόνωση 3750Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.35V VCE Κορεσμός (Max) 300mV
Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση Ώρας (Τύπος) 6µs, 5µs Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 3µs, 4.7µs
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Τύπος εξόδου Transistor Αλλα ονόματα TCMT4600T0-ND
TCMT4600T0TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός καναλιών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου AC, DC
Λεπτομερής περιγραφή Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 4 Channel 16-SOP Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 80% @ 5mA
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) 300% @ 5mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 50mA
Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 60mA