LH1502BACTR
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
LH1502BACTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V
Φύλλα δεδομένων: LH1502BACTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LH1502BACTR
Αριθμός εξαρτήματος LH1502BACTR Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33222 pcs Φύλλο δεδομένων LH1502BACTR.pdf
Τάση - Φορτίο 0V ~ 350V Τάση - Είσοδος 1.26VDC
Στυλ λήξης Gull Wing Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SMD
Σειρά LH1502 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD (0.300", 7.62mm) Τύπος εξόδου AC, DC
Αντίσταση κατάστασης (Max) 20 Ohms τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 150mA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Relay SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B) 8-SMD (0.300", 7.62mm) Κύκλωμα SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B)