ILQ55-X009
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
ILQ55-X009 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5.3KV 4CH DARL 16SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ILQ55-X009.pdf2.ILQ55-X009.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ILQ55-X009
Αριθμός εξαρτήματος ILQ55-X009 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 48277 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ILQ55-X009.pdf2.ILQ55-X009.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 55V Τάσης - Απομόνωση 5300Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.25V VCE Κορεσμός (Max) 1V
Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση Ώρας (Τύπος) - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SMD
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 10µs, 35µs
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD, Gull Wing
Τύπος εξόδου Darlington Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
Λεπτομερής περιγραφή Optoisolator Darlington Output 5300Vrms 4 Channel 16-SMD Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 100% @ 10mA
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) - Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 125mA
Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 60mA