H11B2-X009
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5.3KV DARL W/BASE 6SMD
Φύλλα δεδομένων: H11B2-X009.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H11B2-X009
Αριθμός εξαρτήματος H11B2-X009 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 4147 pcs Φύλλο δεδομένων H11B2-X009.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 25V Τάσης - Απομόνωση 5300Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.1V VCE Κορεσμός (Max) 1V
Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση Ώρας (Τύπος) 5µs, 30µs Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-SMD
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, Gull Wing
Τύπος εξόδου Darlington with Base Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 200% @ 1mA Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) -
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 100mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 60mA