Y6078124K500V0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 124.5KOHM 0.3W 0.005% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y6078124K500V0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y6078124K500V0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 124.5KOHM 0.3W 0.005% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2408 pcs Φύλλο δεδομένων Y6078124K500V0L.pdf
Ανοχή ±0.005% Συντελεστής θερμοκρασίας 0.0ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Σειρά VHP103 Λειτουργία του πίνακα 124.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 124.5 kOhms ±0.005% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil