Y6071900R000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y6071900R000B9L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 900 OHM .3W .1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y6071900R000B9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y6071900R000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 900 OHM .3W .1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6375 pcs Φύλλο δεδομένων Y6071900R000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 900 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 900 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil