Y50502R00000M0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 2 OHM 0.5W WIRE LEADS
Φύλλα δεδομένων: Y50502R00000M0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y50502R00000M0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή TRIMMER 2 OHM 0.5W WIRE LEADS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6877 pcs Φύλλο δεδομένων Y50502R00000M0L.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.325" x 0.195" Face x 1.250" L (8.26mm x 4.95mm x 31.75mm)
Σειρά Accutrim™1202L Resistive Υλικό Metal Foil
Λειτουργία του πίνακα 2 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 25
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2 Ohms 0.5W, 1/2W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment