Y472631R5000A0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 31.5 OHM 1W .05% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y472631R5000A0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y472631R5000A0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 31.5 OHM 1W .05% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1082 pcs Φύλλο δεδομένων Y472631R5000A0L.pdf
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 31.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 31.5 Ohms ±0.05% 1W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil