Y4725100K000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 100K OHM 3/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y4725100K000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y4725100K000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 100K OHM 3/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1700 pcs Φύλλο δεδομένων Y4725100K000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil
Σύνθεση Metal Foil
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Y4703
Y4703
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: RF ANT 491MHZ YAGI N FEM BRKT MT
Σε απόθεμα: 921 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Y470272K9196B9L
Y470272K9196B9L
Περιγραφή: RES 72.9196K OHM 0.1% 0.3W RAD
Σε απόθεμα: 3635 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: RF ANT 480MHZ YAGI N FEM BRKT MT