Y4086100R000F9R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FRSG2512 100R00 TCR2.5 1.0% S T
Φύλλα δεδομένων: Y4086100R000F9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y4086100R000F9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή FRSG2512 100R00 TCR2.5 1.0% S T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2424 pcs Φύλλο δεδομένων Y4086100R000F9R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Σειρά FRSG Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil