Y407620R0000C9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FRFC2512 20R000 TCR0.2 0.25% S W
Φύλλα δεδομένων: Y407620R0000C9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y407620R0000C9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή FRFC2512 20R000 TCR0.2 0.25% S W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3921 pcs Φύλλο δεδομένων Y407620R0000C9W.pdf
Ανοχή ±0.25% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Σειρά FRFC Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil