Y406650R0000B0R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FRSH2512 50R000 TCR2.5 0.1% B T
Φύλλα δεδομένων: Y406650R0000B0R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y406650R0000B0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή FRSH2512 50R000 TCR2.5 0.1% B T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1614 pcs Φύλλο δεδομένων Y406650R0000B0R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Σειρά FRSH Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.2W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms ±0.1% 1.2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil