Y406233R0000B0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FRSH0805 33R000 TCR2.5 0.1% B W
Φύλλα δεδομένων: Y406233R0000B0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y406233R0000B0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή FRSH0805 33R000 TCR2.5 0.1% B W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3582 pcs Φύλλο δεδομένων Y406233R0000B0W.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Σειρά FRSH Λειτουργία του πίνακα 33 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33 Ohms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil