Y4061121R000F0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 121 OHM 1% 0.12W 0603
Φύλλα δεδομένων: Y4061121R000F0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y4061121R000F0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 121 OHM 1% 0.12W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13700 pcs Φύλλο δεδομένων Y4061121R000F0W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Σειρά FRSH Λειτουργία του πίνακα 121 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.12W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 121 Ohms ±1% 0.12W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil