Y40451K80000B0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/20W 0505
Φύλλα δεδομένων: Y40451K80000B0W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y40451K80000B0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/20W 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20354 pcs Φύλλο δεδομένων Y40451K80000B0W.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Σειρά V5X5PT Λειτουργία του πίνακα 1.8 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.8 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil