Y4028100R000V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y4028100R000V0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 100 OHM .2W .005% FOIL
Φύλλα δεδομένων: Y4028100R000V0L.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 511 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 511 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y4028100R000V0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 100 OHM .2W .005% FOIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 511 pcs Φύλλο δεδομένων Y4028100R000V0L.pdf
Τύπος Multimeter προδιαγραφές 100Ohm