Y402783K3333T0R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 83.3333K OHM 3/4W 2512
Φύλλα δεδομένων: Y402783K3333T0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y402783K3333T0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 83.3333K OHM 3/4W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6983 pcs Φύλλο δεδομένων Y402783K3333T0R.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Σειρά FRSM Λειτουργία του πίνακα 83.3333 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 83.3333 kOhms ±0.01% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil