Y401810K0000F9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 10K OHM 1% 3/4W 2512
Φύλλα δεδομένων: Y401810K0000F9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y401810K0000F9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 10K OHM 1% 3/4W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12492 pcs Φύλλο δεδομένων Y401810K0000F9W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Σειρά FRST Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil