Y401710R0000F9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 2010
Φύλλα δεδομένων: Y401710R0000F9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y401710R0000F9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13550 pcs Φύλλο δεδομένων Y401710R0000F9W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Σειρά FRST Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil