Y175915R6000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 15.6 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y175915R6000B9L.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 489 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y175915R6000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 15.6 OHM 2.5W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 489 pcs Φύλλο δεδομένων Y175915R6000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 15.6 Ohms
Ισχύς (Watts) 2.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 15.6 Ohms ±0.1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil