Y17545R00000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 5 OHM 0.1% 1.5W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y17545R00000B9L.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 783 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 783 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y17545R00000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 5 OHM 0.1% 1.5W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 783 pcs Φύλλο δεδομένων Y17545R00000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 5 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil