Y17529K90000F0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 9.9K OHM 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y17529K90000F0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y17529K90000F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 9.9K OHM 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1298 pcs Φύλλο δεδομένων Y17529K90000F0L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 9.9 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 9.9 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil