Y175175K0000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 75K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y175175K0000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y175175K0000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 75K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2259 pcs Φύλλο δεδομένων Y175175K0000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 75 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 75 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil