Y1751119R397V9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 119.397 OHM 0.005% 1/2W AXL
Φύλλα δεδομένων: Y1751119R397V9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1751119R397V9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 119.397 OHM 0.005% 1/2W AXL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1552 pcs Φύλλο δεδομένων Y1751119R397V9L.pdf
Ανοχή ±0.005% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 119.397 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 119.397 Ohms ±0.005% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil