Y174850R0000T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 50 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y174850R0000T0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y174850R0000T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 50 OHM 0.01% 0.3W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2074 pcs Φύλλο δεδομένων Y174850R0000T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.506" (12.85mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil