Y17482K70000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 2.7K OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y17482K70000B0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y17482K70000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 2.7K OHM 0.3W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7322 pcs Φύλλο δεδομένων Y17482K70000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 2.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil