Y1747V0197AT9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: Y1747V0197AT9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1747V0197AT9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Διαθέσιμη ποσότητα 4546 pcs Φύλλο δεδομένων Y1747V0197AT9W.pdf
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm)
Σειρά SMNZ Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±1 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.01% Αντίσταση (Ohms) 100, 5k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 4 Αριθμός Pins 8
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.073" (1.86mm) Λεπτομερής περιγραφή 100, 5k Ohm ±0.05% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)