Y17468R00000B0R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SMR3DZ 8R0000 TCR0.2 0.1% B T
Φύλλα δεδομένων: Y17468R00000B0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y17468R00000B0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SMR3DZ 8R0000 TCR0.2 0.1% B T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3156 pcs Φύλλο δεδομένων Y17468R00000B0R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Σειρά SMR1DZ Λειτουργία του πίνακα 8 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 3017 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8 Ohms ±0.1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive Metal Foil