Y17465R00000D4R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 5 OHM 0.5% 0.6W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: Y17465R00000D4R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y17465R00000D4R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 5 OHM 0.5% 0.6W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4366 pcs Φύλλο δεδομένων Y17465R00000D4R.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Σειρά SMR3DZ Λειτουργία του πίνακα 5 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3017 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5 Ohms ±0.5% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil