Y174630R0000B5R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος V/N 303140 30R000 0.1% BT 155754
Φύλλα δεδομένων: Y174630R0000B5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y174630R0000B5R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή V/N 303140 30R000 0.1% BT 155754 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1983 pcs Φύλλο δεδομένων Y174630R0000B5R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Σειρά SMR1DZ Λειτουργία του πίνακα 30 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 3017 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 30 Ohms ±0.1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive Metal Foil