Y1691V0295BT9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y1691V0295BT9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1691V0295BT9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Διαθέσιμη ποσότητα 5446 pcs Φύλλο δεδομένων Y1691V0295BT9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.100" W (7.49mm x 2.54mm)
Σειρά 300144Z Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±0.1 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.01% Αντίσταση (Ohms) 2k, 8k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 2 Αριθμός Pins 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.330" (8.38mm) Λεπτομερής περιγραφή 2k, 8k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C Radial - 3 Leads