Y16902R00000A0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16902R00000A0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 2 OHM 8W 0.05% TO220-4
Φύλλα δεδομένων: Y16902R00000A0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y16902R00000A0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 2 OHM 8W 0.05% TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7092 pcs Φύλλο δεδομένων Y16902R00000A0L.pdf
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Σειρά VPR221Z Λειτουργία του πίνακα 2 Ohms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.845" (21.46mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2 Ohms ±0.05% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil