Y169010R0300C9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 10.03 OHM 0.25% 8W TO220-4
Φύλλα δεδομένων: Y169010R0300C9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y169010R0300C9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 10.03 OHM 0.25% 8W TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2705 pcs Φύλλο δεδομένων Y169010R0300C9L.pdf
Ανοχή ±0.25% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Σειρά VPR221Z Λειτουργία του πίνακα 10.03 Ohms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.815" (20.70mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10.03 Ohms ±0.25% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil