Y1687100R000D0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 100 OHM 1/2W 0.5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y1687100R000D0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1687100R000D0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 100 OHM 1/2W 0.5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10951 pcs Φύλλο δεδομένων Y1687100R000D0L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Σειρά RS92NA Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil