Y1685V0064TQ0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1685V0064TQ0R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505
Φύλλα δεδομένων: Y1685V0064TQ0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1685V0064TQ0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Διαθέσιμη ποσότητα 7082 pcs Φύλλο δεδομένων Y1685V0064TQ0R.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Σειρά VFCD1505 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±0.4 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.02% Αντίσταση (Ohms) 1k, 10k
Ισχύς ανά στοιχείο 50mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1505 (3812 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 2 Αριθμός Pins 3
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Λεπτομερής περιγραφή 1k, 10k Ohm ±0.01% 50mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C 1505 (3812 Metric)