Y1633100R000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1633100R000F9W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 100 OHM 1% 0.6W 2512
Φύλλα δεδομένων: Y1633100R000F9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1633100R000F9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 1% 0.6W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20479 pcs Φύλλο δεδομένων Y1633100R000F9W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Σειρά VFCP Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil