Y163028R7000B0R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VFCP1206 28R700 TCR0.2 0.1% B T
Φύλλα δεδομένων: Y163028R7000B0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y163028R7000B0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VFCP1206 28R700 TCR0.2 0.1% B T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3586 pcs Φύλλο δεδομένων Y163028R7000B0R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Σειρά VFCP Λειτουργία του πίνακα 28.7 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 28.7 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil