Y16291K30000F9R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VFCP0805 1K3000 TCR0.2 1.0% S T
Φύλλα δεδομένων: Y16291K30000F9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y16291K30000F9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VFCP0805 1K3000 TCR0.2 1.0% S T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2789 pcs Φύλλο δεδομένων Y16291K30000F9R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Σειρά VFCP Λειτουργία του πίνακα 1.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.3 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil