Y162834R8000B0R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VSMP2512 34R800 TCR0.2 0.1% B T
Φύλλα δεδομένων: Y162834R8000B0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y162834R8000B0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VSMP2512 34R800 TCR0.2 0.1% B T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2272 pcs Φύλλο δεδομένων Y162834R8000B0R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Σειρά VSMP Λειτουργία του πίνακα 34.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 34.8 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil