Y162733K2000Q15W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162733K2000Q15W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 33.2KOHM 0.02% 1/2W 2010
Φύλλα δεδομένων: Y162733K2000Q15W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y162733K2000Q15W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Διαθέσιμη ποσότητα 3804 pcs Φύλλο δεδομένων Y162733K2000Q15W.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Σειρά VSMP Λειτουργία του πίνακα 33.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33.2 kOhms ±0.02% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil